18 listopada 2019r.

Spotkania dyrekcji z uczniami

Dyrekcja naszej szkoły spotkała się z uczniami klas pierwszych technikum (technik logistyk i technik hotelarstwa) i branżowej szkoły I stopnia, podczas którego przedstawione zostały spostrzeżenia państwa dyrektorów i wychowawców klas dotyczące pierwszych dwóch miesięcy nauki naszych najmłodszych uczniów. Padło wiele ciepłych i miłych słów dotyczących zaangażowania uczniów w życie szkoły i reprezentowanie jej na zewnątrz, zachowania, a także osiąganych wyników w nauce. Nie obyło się jednak bez smutnych uwag dotyczących przede wszystkim frekwencji, co w wielu przypadkach może być w przyszłości powodem trudności w nauce. W trakcie spotkania nagrodzeni zostali laureaci konkursu na wykonanie plakatu promującego naszą bibliotekę szkolną, MCI i czytelnictwo. Kolejne tego typu spotkanie zapowiedziane zostało w terminie po zakończeniu I semestru nauki.