18 listopada 2019r.

Kompozycje florystyczne FLOWER BOX

W szkolnym internacie odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe z dziedziny florystyki. Tym razem uczestnicy wykonywali kompozycję typu FLOWER BOX należącą do najnowszych trendów florystycznych.
      Kompozycja kwiatowa FLOWER BOX, polega na układaniu bukietów w ekskluzywnych pudełkach, to nowy sposób obdarowywania kwiatami. Kompozycje tego typu stanowią elegancki prezent na wyjątkowe okazje. W trakcie zajęć można było praktycznie opanować technikę wykonania FLAWER BOX oraz poznać właściwe środki techniczne, materiał roślinny i dekoracyjny. Warsztaty wzbogacone były tematyczną prezentacją ukazującą różnorodność kompozycji typu FLAWER BOX. Podczas zajęć panowała pełna zaangażowania przyjazna atmosfera. Warsztaty florystyczne stanowią ciekawą i atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego.
Zajęcia opracowała i przeprowadziła
Krystyna Chmielarz