20 stycznia 2020r.

Serce dla babci – zajęcia w internacie

Kolejnym cyklicznym zajęciem metodą decoupage było wykonanie przez wychowanki serca dla babci. Święto to przypomina o kluczowej roli, jaką odgrywają babcie w życiu najmłodszych. Nie od dziś wiadomo, że kształtują tożsamość wnucząt - zarówno rodzinną jak i historyczną.
      Ogromną zaletą techniki serwetkowej jest możliwość zastosowania praktycznie na każdej powierzchni, my wybraliśmy uprzednio wycięte ze sklejki serca i je przyozdobiliśmy według własnej kreatywności. Samodzielnie ozdobione serce stworzyło jedyny w swoim rodzaju skromny lecz bardzo wymowny prezent dla babci.
Zajęcia prowadziła Małgorzata Lossy