21 stycznia 2020r.

Karnawał w internacie Wodziczki

Przed feriami Młodzieżowa Rada Internatu zorganizowała zabawę karnawałową. Zaczęło się normalnie, tj. od większej ilości DJ’ów niż uczestników na sali, potem też było normalnie, bo wszyscy stali pod ścianami, w podziale na dziewczęta – po lewej i chłopców – po prawej. Wreszcie ostatnia faza zabawy, uczciwie trzeba powiedzieć, że najdłuższa – na szczęście również normalna, tj. wszyscy bawili się świetnie (…włącznie z Wychowawcami – Szanowni Państwo, pozazdrościć takiego zajęcia). Dodać należy, że te dwie pierwsze fazy zabawy były najkrótsze i służyły „rozpoznaniu terenu”. Takie „rozpoznanie” trwa krótko, ponieważ trzeba zająć się tym co najważniejsze w tej sytuacji, tj. zabawą.
Krzysztof Widera

Mosina, 21 stycznia 2020r.