6 marca 2020r.

Nakrętki dla Patryka

Gościliśmy w naszej szkole p. Waldka, tatę Patryka, dla którego przez cały rok zbieramy nakrętki. Dzięki tej zbiórce Patryk może mieć dofinansowanie na leczenie oraz rehabilitację. Pomoc w taki sposób cieszy się u nas dużym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym: uczniom szkoły, naszego internatu, pracownikom, mieszkańcom Mosiny i okolic. Dziękujemy także firmie LUMO Technika Grzewcza z Mosiny za przekazanie nam specjalnie wykonanego na ten cel metalowego, profesjonalnie wykonanego pojemnika, do którego w każdej chwili można wrzucać przyniesione nakrętki.
      Patryku obiecujemy, że będziemy nadal Cię wspierać.