10 marca 2020r.

Odpowiedzialność prawna młodzieży uczącej się

„Odpowiedzialność prawna młodzieży uczącej się” – znowu? A, tak!... …ale i nie tylko! Znowu, gdyż zmieniła się grupa słuchaczy (inny turnus); nie tylko, gdyż były jeszcze jedne zajęcia, na których poruszaliśmy sprawę spożywania alkoholu przez kobiety ciężarne. Jeżeli te pierwsze były koedukacyjne i momentami zabawne, to te drugie już takie wesołe nie były i przeznaczone wyłącznie dla dziewcząt. Dlaczego było trochę smutno, to nie będę pisał, ale napiszę dlaczego było wesoło (momentami!). Otóż, nie mogłem się powstrzymać, żeby nie poopowiadać o przypadkach z pracy Społecznego Kuratora Sądowego. Opowiadałem o sytuacjach (przestrzegając tajemnicy zawodowej!), które „w głowie się nie mieszczą”! Tak, tak – w głowie się nie mieszczą!
      Kto uważa, że piszę zbyt lakonicznie, to zapraszam na moje zajęcia i pozdrawiam wszystkich,…
Krzysztof Widera