6 października 2020r.

Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych

     W Krośnie odbyły się pierwsze tegoroczne zawody szkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody przyniosły nam pierwszy sukces jakim zapewne jest zdobycie brązowego medalu w wyczerpującej konkurencji, czyli biegu na 1500 m. W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, w tym roku w skład drużyn wchodziło 6 zawodników (wcześniej 10). Chłopcy walczyli dzielnie przez wszystkie zmiany naszej sztafety, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość LO Puszczykowo oraz LO Tarnowo Podgórne. Warto wspomnieć, iż jest to pierwszy medal dla naszej szkoły od wielu lat w tej konkurencji sportowej. Gratulujemy naszym dzielnym zawodnikom za podjęcie walki w tak wyczerpującej konkurencji! Liczymy, iż nasze dziewczęta w przyszłym roku także podejmą „rękawice” w przełajowych biegach sztafetowych oraz powalczą o medal.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Filip Przymusiński, Dawid Korcz, Dominik Kozłowski, Marcin Lisek, Kamil Matuszkowiak i Jakub Kazimierski.
Gratulujemy chłopakom!

Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach Przełajowych Brązowy medal w Sztafetowych Biegach PrzełajowychMosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnymZespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja