15 października 2020r.

Rozgrywki szachowe w internacie

„Nauczcie dzieci grać w szachy,
a o ich przyszłość możecie być spokojni.”

Paul Morphy
     W naszym internacie w ramach poszukiwania alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu, odbyły się rozgrywki szachowe. Uczestnicy rozgrywek mogli doskonalić swoje umiejętności gry w szachy i uświadomili sobie wynikające z tej szlachetnej gry korzyści dla własnego rozwoju. Gra w szachy to gra strategiczna, rozwija logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, skupienie i cierpliwość. Przy okazji rozgrywek wiele osób poznało historię szachów i miało okazję do zapoznania się z zasadami gry w szachy.
Zwycięzcą rozgrywek szachowych w internacie został Eryk Szymański, zawód ślusarz.
Gratulacje!
Organizator rozgrywek szachowych
Krystyna Chmielarz

Nauczcie dzieci grać w szachy Nauczcie dzieci grać w szachy Nauczcie dzieci grać w szachy Nauczcie dzieci grać w szachy Nauczcie dzieci grać w szachy