18 grudnia 2020r.

Opowieść wigilijna - słuchowisko

Drodzy Uczniowie!
     W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, które w tym roku ze względu na pandemię z pewnością będą wyglądały inaczej niż dotychczas, Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki przygotowali dla Was słuchowisko. Zostało ono zrealizowane na podstawie powieści Ch. Dickensa „Opowieść wigilijna”.
Mamy nadzieję, że po jego wysłuchaniu poczujecie magię świąt oraz zrozumiecie, że nie ma w życiu większego szczęścia nad to, ze możemy komuś bezinteresownie pomóc. Nasz bohater odkrywa tę prawdę niestety pod koniec swojego bytu, ale co ważne, odnajduje szczęście w pomaganiu innym.
Z całego serca życzymy Wam, by czas zbliżających się Świąt był dla Was czasem odpoczynku, chwili wytchnienia, ale i refleksji nad tym, co znaczy być człowiekiem. Idąc tropem Dickensa, pamiętajcie, że nie ma ludzi złych, są tylko nieszczęśliwi i samotni, jak Scrooge – bohater naszego słuchowiska.
Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja