23 kwietnia 2021r.

Hotelarze z Wodziczki na 100%

Hotelarze z Wodziczki uzyskali najlepsze wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Nasi uczniowie w technikum hotelarskim otrzymali najlepsze wynik egzaminów zawodowych w sesji zimowej zarówno w okręgu jak i powiecie.
Jesteśmy dumni z osiągniętych wyników w kwalifikacji TG.13 - Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie, w której nasi uczniowie uzyskali 100% zdawalności w części pisemnej i w części praktycznej.
Porównując wyniki w okręgu i powiecie mamy najlepsze średnie, które przedstawione zostały w poniższym wykresie.
Cieszymy się niezmiernie i gratulujemy Hotelarzom życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Hotelarze z Wodziczki na 100%