17 czerwca 2021r.

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI - NAKRĘTKI DLA PATRYKA

Patryk w wieku 9-ciu lat doznał ciężkiego urazu mózgowo - czaszkowego, wielonarządowego (wypadek komunikacyjny). Od tego czasu rodzice nieustannie uczą go wszystkiego na nowo. Cały czas ćwiczy. Dzięki temu Patryk wiele osiągnął. Od nowa nauczył się mówić, czytać, pisać, jeść, ubierać... Teraz rodzice robią wszystko, aby mógł samodzielnie chodzić. Walczą o jego samodzielność. Dlatego w naszej szkole prowadzimy akcję „Pozytywnie zakręceni”, czyli zbieramy nakrętki dla Patryka. Nie wymaga to wielkiego wysiłku tylko dobrej pamięci, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek tylko skrzętnie zbierać.
Nakrętki prosimy wrzucać do skrzyni, która znajduje się na pierwszym piętrze w naszej szkole przy pokoju nauczycielskim.
Prosimy was o pomoc w imieniu Patryka.
Dziś przekazaliśmy kolejne worki z nakrętkami. Pomimo tego, że w tym roku szkolnym większość czasu mieliśmy nauczanie zdalne pracownicy szkoły, uczniowie stanęli na wysokości zadania pamiętając o Patryku.
Jeśli ktoś byłby gotowy do odwiedzania Patryka, pogrania z Nim w szachy, koleżeńskiej rozmowy, serdecznie zapraszamy - mówi Pan Waldek Tata Patryka.
Wszystkim zaangażowanym - DZIĘKUJEMY!

Pozytywnie zakręceni   Pozytywnie zakręceni   Pozytywnie zakręceni   Pozytywnie zakręceni   Pozytywnie zakręceni   Pozytywnie zakręceni