18 czerwca 2021r.

Finał Konkursu Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół podstawowych

Mimo czasu pandemii i nauki zdalnej odbyła się kolejna już edycja Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego przez naszą szkołę.
Tegoroczne zmagania odbywały się pod hasłem: „Czyny Jezusa - zrozumienie głębi i odkrycie Ewangelii wg św. Marka”
W etapie szkolnym wzięły udział szkoły podstawowe z Lubonia, Puszczykowa, Rogalina, Strykowa oraz Rogalinka.
Do etapu międzyszkolnego przystąpiły 2 szkoły: Szkoła Podstawowa w Rogalinku oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie. Pozostałe placówki pedagogiczne z powodu pandemii musiały zrezygnować.
Zwycięzcami konkursu są:
I miejsce: Zofia Jurga ze Szkoły Podstawowej w Rogalinku
II miejsce: Kacper Matecki oraz Krzysztof Nurkowski ze Szkoły Podstawowej w Rogalinku
III miejsce: Oskar Kruszona oraz Dawid Rybarski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strykowie.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę katechetów, którzy podjęli się przygotowania swoich podopiecznych i towarzyszyli im w tych niełatwych biblijnych zmaganiach.