15 września 2021r.

3b TL i 3c TH: laserowy paintball i kręgle.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami klasy 3b TL i 3c TH wraz z opiekunami wybrały się na laserowy paintball i kręgle, a po niesamowitym wysiłku fizycznym na obiad do restauracji Balbina w Śremie.
Punktualnie o godzinie 10:00 stawiliśmy się w śremskim Dystrykcie, by rozpocząć walkę. To był naprawdę spory wysiłek, a zarazem wielkie emocje i fantastyczna zabawa. Wspólne potyczki pozwoliły nam lepiej się poznać, a niektórym nawet pokonać konflikty. Bitwa była zacięta, byli wśród nas świetni stratedzy, wspaniali komandosi i doskonali wojownicy. Byli też tacy , którzy przyjęli na siebie najwięcej strzałów, ale i najmniej wystrzelili celnych. No cóż…..paintball pokazał, że każdy z nas jest dobry w czymś innym. Po wyczerpującej grze klasy udały się do Śremskiego Sportu, by dalej rywalizować, ale już w kręgle. I co tutaj się działo: gra i zabawa w jednym, co jeszcze bardziej pozwoliło nam się zintegrować, zważywszy na fakt, że przez ostatni rok to raczej widywaliśmy się tylko przez ekran komputera. A jak już totalnie opadliśmy z sił, to złapaliśmy wiatr w żagle na przepysznym obiedzie w Balbinie.
Niewątpliwie ta środa należała do udanych i jeszcze z pewnością ją powtórzymy!!!!
Koszty wyjazdu pokrył organ prowadzący Zespół Szkół – Powiat Poznański.