2 listopada 2021r.

Pomagamy lokalnie

Uczniowie klasy I a BS1S wyznaczyli sobie cel i miesiąc październik był czasem pomocy dla zwierzaków – porzuconych, przygarniętych przez wolontariuszki z Mosiny – p. Kasię i p. Kingę. Panie współpracują z weterynarzem, dlatego koty są pod stałą, dobrą i fachową opieką. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na zakup karmy dla kociaków. Są one małe, często schorowane, dlatego potrzebują specjalnej karmy, odpowiedniego mleka. Zachęcamy wszystkich do współpracy w przyszłym czasie. Cieszymy się, że chociaż w taki sposób możemy pomóc najbardziej potrzebującym – tym bezbronnym zwierzakom.
Panie, Kasia i Kinga https://www.facebook.com/niekupujadoptujj, autorki zdjęć, przesyłają kilka fotek kociaków, którymi się opiekują i jednocześnie szukają dla nich domu. Są to, między innymi, kocięta działkowe, w Mosinie.
Wychowawczyni klasy - Katarzyna Gołowacz

Nie kupuj - adoptuj https://www.facebook.com/niekupujadoptujj
Ogromne podziękowania dla Uczniów klasy 1a BS1S Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie, za karmę, którą przekazali dla naszych kocich podopiecznych.
Dzięki inicjatywie wspaniałej Wychowawczyni klasy p. Katarzyny Gołowacz i Waszemu zaangażowaniu będziemy mogły napełnić brzuchole naszym działkowym bezdomniakom, oraz najmłodszej kociej ekipie, którą w okrojonym składzie możecie zobaczyć na zdjęciu.
Bardzo doceniamy też fakt, że p. Kasia wcześniej dopytała czego dokładnie potrzebujemy, dzięki temu mamy pewność, że trafiła do nas karma pełnowartościowa. To bardzo ważne, zwłaszcza, że nasze maluchy dopiero małymi krokami przechodzą z mleka na pokarm stały.
Bardzo Wam dziękujemy i gratulujemy postawy.

badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton   badminton