14 lutego 2022r.

Hotelarze w Maladze

Minął pierwszy tydzień pobytu w słonecznej i ciepłej Maladze. Pierwsze dniu stażu upłynęły nam na zapoznawaniu się z pracownikami biura Tribeka, okolicą i zakładami pracy. Oprócz tego kontynuujemy naukę języka hiszpańskiego. Praktyki zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa realizujemy w Feel Hoteles Siente Turismo S.L. Jest to sieć hosteli, która ma swoje obiekty w różnych częściach miasta. Pracujemy w dwóch z nich. Część z nas doskonali swoje umiejętności w recepcji, a część przygotowuje pokoje dla gości, stwarzając im przyjemny i bezpieczny pobyt. Cieszy nas to, że oprócz umiejętności zawodowych doskonalimy umiejętności językowe. Na terenie hoteli posługujemy się językiem angielskim i hiszpańskim i coraz częściej nie musimy korzystać z tłumacza google. Opiekunowie praktyk są niezwykle mili i pomocni, dlatego też czujemy się tu naprawdę bardzo dobrze.

Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl