15 marca 2022r.

Kurs baristy w technikum

Uczniowie klas trzecich technikum: technik hotelarstwa i technik logistyk, poszerzają swoją wiedzę w ramach organizowanego przez szkołę kursu baristy. Po przerwie spowodowanej feriami i nauczaniem zdalnym uczniowie wrócili do pracowni gastronomicznej by doskonalić umiejętności praktyczne. Młodzi bariści nauczyli się przygotować Caffé Latte i Cappuccino. Kawa nie tylko wygląda ale i smakuje wyśmienicie.

barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl