17 maja 2022r.

Jak zostać damą?

Wychowanki z internatu uczestniczyły w zajęciach- Jak zostać damą?
Celem zajęć było nabycie podstawowych umiejętności, które pomogą stać się damą. Wychowanki poznały jakie cechy ma dama, zasady ubioru oraz zachowanie damy. Po wspólnej wymianie poglądów, stwierdziłyśmy, że bycie damą to niekończąca się przygoda, która polega na nieustannym samodoskonaleniu się, poznawaniu siebie i świata wokół.
Dama wie czego oczekuje, realizuje marzenia, nie boi się wyzwań, wyznacza sobie cele do zrealizowania.
Podsumowaniem zajęć była propozycja napisania listu przez wychowanki do siebie samej i zapisanie w nim swoich marzeń oraz planów a następnie dążenie do tego aby udało się je zrealizować w późniejszym czasie.
Patrycja Glapiak

kobieta   kobieta   kobieta   kobieta

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl