21 maja 2022r.

Z這to ch這pc闚 i br您 dziewcz徠 - Pi趾a siatkowa pla穎wa

Za pla篡 w K鏎niku rozegrane zosta造 Mistrzostwa Powiatu Pozna雟kiego w Pi販e Siatkowej Pla穎wej. Do rywalizacji stan窸y dru篡ny nast瘼uj帷ych szk馧: Zesp馧 Szk馧 z Mosiny, Zesp馧 Szk馧 z K鏎nika, Zesp馧 Szk馧 z Tarnowa Podg鏎nego, Zesp馧 Szk馧 ze Swarz璠za. Podczas rywalizacji pogoda dopisa豉, by這 s這necznie i ciep這, organizatorzy zapewnili napoje oraz posi貫k.
Nasz szko喚 reprezentowa造 dwie dru篡ny:
- dru篡na ch這pc闚 w sk豉dzie:
         Kamil Drobi雟ki z klasy 2b BSIS
         Nikodem Cymerlik z klasy 3b TH
         Bartosz Wojciechowski z klasy 3c TH
- dru篡na dziewcz徠 w sk豉dzie
         Virginia Si鏚miak z klasy 1a Tl
         Sandera Fischer z klasy 3c BSIS
         Wiktoria Lewandowska z klasy 3c BSIS
Ch這pcy od pierwszego meczu grali niesamowicie, byli zgrani i dobrze komunikowali si na boisku, Kamil Drobi雟ki mimo kontuzji palca gra do ko鎍a wszystkich meczy. Finalnie ch這pcy zaj瘭i pierwsze miejsce - zdobyli z這ty medal!!!!! i b璠 reprezentowa nasz szko喚 na wy窺zych etapach w zawodach Rejonowych wojew鏚ztwa Wielkopolskiego - TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZY ETAP I GRATULUJEMY ZΜTEGO MEDALU!
Dziewcz皻a walczy造 dzielnie pokonuj帷 Zesp馧 Szk馧 w K鏎niku, uleg造 dru篡nie ze Swarz璠za i Tarnowa Podg鏎nego, walka by豉 d逝ga i m璚z帷a ze wzgl璠u na s這鎍e oraz piaszczyste pod這瞠 boisk. Gratulujemy dziewcz皻om wytrwa這軼i i zaci璚ia sportowego oraz oczywi軼ie br您owego medalu przywiezionego z zawod闚.
Iwona Trafankowska

pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa   pla穎wa

Mosina - Zesp馧 Szk馧 - Liceum Og鏊nokszta販帷e, Technikum, Bran穎wa Szko豉 I Stopnia - Zapoznaj si z wydarzeniami w bie膨cym roku szkolnym

Zesp馧 Szk馧 im. Adama Wodziczki w Mosinie