2 czerwca 2022r.

Czwarte miejsce chłopców

w zawodach rejonowych Wielkopolski w plażowej piłce siatkowej

W Nowym Tomyślu rozegrane zostały Rejonowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej Plażowej.
Do rywalizacji stanęły drużyny z następujących szkół: ZST Międzychchód, I LO Szamotuły, LO Grodzisk Wielkopolski, ZS2 Nowy Tomyśl i ZS Mosina.
Podczas rywalizacji pogoda dopisała, mimo że przewidywano opady deszczu, organizatorzy zapewnili napoje oraz zabezpieczenie medyczne.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie:
Kamil Drobiński z klasy 2b BSIS
Nikodem Cymerlik z klasy 3b TH
Bartosz Wojciechowski z klasy 3c TH
Chłopcy od pierwszego meczu walczyli dzielnie, byli zgrani i dobrze komunikowali się na boisku. Biorąc pod uwagę że zawodnicy z pozostałych miast w większości to trenujący siatkarze, naszym reprezentantom poszło bardzo dobrze. Finalnie chłopcy zajęli czwarte miejsce po zaciętym meczu z reprezentacją ZST Miedzychód.
KOLEJNOŚĆ PO ROZEGRANIU WSZYSTKICH MECZY BYŁA NASTĘPUJĄCA:
1. MIEJSCE - I LO Szamotuły
2. MIEJSCE - ZS2 Nowy Tomyśl
3. MIEJSCE -ZST Międzychchód
4. MIEJSCE - ZS Mosina
5. MIEJSCE - LO Grodzisk Wielkopolski
Dziękujemy naszej reprezentacji za dostarczone emocje i liczymy na podobne, a nawet lepsze wyniki w przyszłym roku szkolnym.
Iwona Trafankowska

plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl