6 września 2023r.

Pierwsze kroki w logistyce.

Oj, działo się! Wiele pozytywnych emocji, koleżeńska rywalizacja, konstruktywna współpraca oraz nieodparta chęć poszukiwania właściwych rozwiązań – tak nasi najmłodsi logistycy pracowali na pierwszych zajęciach z przedmiotu ZAPASY I MAGAZYNOWANIE. Zmierzyli się oni z całkiem nowymi wyzwaniami, które miały na celu przybliżyć im istotę logistyki.
Zapał i dociekliwość naszych pierwszoklasistów, podczas wykonywania zadań, zapowiada kolejne „pokolenie” dobrze przygotowanych logistyków z Wodziczki.
Tak trzymajcie a niebawem będziemy świętować Wasze sukcesy na egzaminach zawodowych!
Beata Zakrzewska

technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk technik logistyk