10 października 2023r.

Świecznik – zajęcia warsztatowe w internacie

Po co kupować świecznik. Jest na to sposób ciekawy i oryginalny, można zrobić samodzielnie. To nie tylko fajna i kreatywna zabawa, ale też często wykorzystanie produktów z odzysku np. słoik po przetworach, sznurek, gałąź znaleziona w czasie spaceru, co tylko wpadnie nam do głowy. Słoik jako świecznik to również dobry sposób na recykling szklanych pojemników. Zamiast je wyrzucać, można jeszcze długo cieszyć nimi oczy jako lampion. Designerskie dekoracje mogą być drogie, a po co przepłacać, skoro ciekawy świecznik przy odrobinie własnej inwencji możemy wykonać samodzielnie przy minimalnym koszcie. Świecznik to piękna ozdoba domu, możemy dostosować go nie tylko do wnętrza, ale również do zmieniających się pór roku, który przy okazji ociepli, umili wieczory kiedy szybko robi się ciemno.
Lubisz relaksować się przy delikatnych płomieniach? Zrób oryginalny świecznik – tak jak my.
Małgorzata Lossy

Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat Internat