13 października 2023r.

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi składamy życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia najskrytszych marzeń i optymizmu.
W tym szczególnym dniu uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas pierwszych.
Samorząd Uczniowski podsumował wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród uczniów na najlepszych nauczycieli w określonych kategoriach. Oto wyniki:
     - Chodząca encyklopedia: p. Jerzy Kołodziej
     - Pracowity/a jak pszczółka: p. Joanna Pajączek
     - Wzór punktualności: p. Arkadiusz Dobraś
     - Przyjaciel młodzieży: p. Przemysław Sadowski
     - Tłumaczący/a do skutku: p. Katarzyna Gołowacz
     - Wzór cierpliwości: p. Agnieszka Konieczna
     - Mający/a serce na dłoni: s. Agata Gryniewiecka
     - Najsympatyczniejszy/a: p. Grzegorz Żurek
Następnie dzisiejsze święto uświetnili uczniowie ciekawą interpretacją "Dziadów" w obsadzie: Guślarz - Kacper Gogolewski; Rózia - Oliwia Sobkowiak; Józio - Aleksander Adaszkiewicz; Zosia - Natalia Wieczorek; Chór - Marcel Pilarczyk, Stanisław Wojaczyk, Mateusz Kościelniak, Julia Hempowicz, Julia Gardyza, Joanna Gus; Widmo - Joanna Pajączek.
Obsługa dźwięku - Daniel Wietrzyński. Obsługa świateł - Wojciech Szmyt. Oprawa muzyczna – p. Blanka Świtaj-Łukasik, S. Sara, p. Krzysztof Widera. Scenografia – p. Joanna Pajączek. Scenariusz – p. Joanna Gus. Reżyseria – p. Krzysztof Widera. Nagłośnienie – p. Norbert Rogalka.
Później chór wykonał specjaną piosenkę dla nauczycieli, a uczniowie klas pierwszych technikum koncertowali na flażoletach.

edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja