18 października 2023r.

Turniej tenisa stołowego w internacie

Nowy rok szkolny, nowy turnus kursowy (2-27.10.2023r.) i... kolejny turniej tenisa stołowego o tytuł mistrza Internatu Zespołu Szkół im. A. Wodziczki w Mosinie.
Rozgrywki zgromadziły niemałą grupę zawodników, a dzięki bardzo sprawnej organizacji przez naszą młodzież wszystko przebiegło w uporządkowany sposób oraz w ekspresowym tempie.
Dzięki takiemu zaangażowaniu wychowanków, opiekunowie zawodów w osobach pana z –cy kierownika internatu Krzysztofa Widery i wychowawcy Jacka Bąkowskiego nie mieli już dużo do zrobienia (ale coś tam jednak zrobili  ). Emocje, które towarzyszyły całemu wydarzeniu były niemałe i udzieliły się tak mocno fotografującemu całe wydarzenie, że dużo zdjęć było mocno poruszonych, przez co nie nadawało się do prezentacji na tej stronie.
Faworytka zawodów: Izabela Piątkowiak nie zawiodła swoich fanów, którzy nawet przygotowali „baner” zagrzewający Izę do walki.
Ostatecznie, po, w wielu przypadkach, wyrównanej rywalizacji wyłonili się zwycięzcy:
     I. MIEJSCE: Izabela Piątkowiak
     II. MIEJSCE: Mateusz Chudziński
     III. MIEJSCE: Katarzyna Grabarczyk
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim organizatorom dziękujemy za sprawną pracę. Podziękowania kierujemy także w stronę naszej aktywnej młodzieży, która zgłosiła się do zawodów, choć niektórzy, jak sami mówili, mieli pierwszy raz kontakt z tenisem stołowym.
Zaangażowanie w sportowe życie internatu zawsze nas bardzo cieszy, szcególnie w dobie przywiązania młodych ludzi do rozrywek w świecie wirtualnym.
Opiekunowie:
Krzysztof Widera i Jacek Bąkowski
Zdjęcia: Jacek Bąkowski

tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis