30 października 2023r.

Medale dziewcząt i chłopców
w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Unihokeju

Nasze dwie reprezentacje – dziewcząt i chłopców zagrały w Swarzędzu w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Unihokeju.
Dziewczęta po dwóch dobrych meczach, jednak wielu niewykorzystanych okazjach zajęły ostatecznie 3 miejsce zdobywając tym samym brązowe medale. W meczach zremisowały z gospodyniami ZS nr 1 Swarzędz 1 -1 oraz przegrały z ZST Tarnowo Podgórne 0 – 2.
W kategorii chłopców nasza reprezentacja 3 raz z rzędu zdobyła Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego w Unihokeju, tym samym sięgnęła po okazały Puchar i złote medale!!! Chłopacy zagrali bardzo dobry turniej, jednak nie wystrzegli się też prostych błędów w obronie tracąc dość łatwo bramki, co pokazuje, że mamy jeszcze sporo do poprawy, a zarazem duży potencjał. W ataku zagraliśmy natomiast koncertowo wygrywając ostatecznie z ZS Kórnik 7 – 2, ZST Tarnowo Podgórne 5 – 2 oraz gospodarzami turnieju ZS nr 1 Swarzędz 2 – 1.
Gratulujemy sukcesu naszym reprezentacjom, a chłopakom życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek!!!
Dziewczęta zagrały w składzie: Jałowiec Liliana, Kujawa Gabriela, Maćkowiak Amelia, Sitek Zuzanna, Skirzewska Jagoda, Gabriela Świątek, Wiktoria Walkowiak, Wośkowicz Klaudia, Szaj Aleksandra, Mandziuk Yevheniia.
Chłopcy zagrali w składzie: Arkadiusz Latusek, Jakub i Patryk Pachołek, Nikodem Mikołajczak, Krzysztof Błaczkowski, Dmitrii Pipkin, Antoni Zawodny, Igor Pawłowski, Bartosz Susfał.

unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej