17 listopada 2023r.

Powiatowy Turniej Rzeźbiarski

Uczniowie naszej szkoły Klaudia Waśkowicz i Krystian Chodacki z klasy Ia BSIS, Martyna Tolula z klasy Ib TL oraz Roksana Deska z klasy Ia TL wzięli udział w XVI Powiatowym Turnieju Rzeźbiarskim zorganizowanym przez Mosiński Ośrodek Kultury w Mosinie. Tegoroczny temat prac ,,Po drugiej stronie lustra” został ogłoszony punktualnie o godzinie 10.00. Od tego momentu przez ponad 2 godziny uczestnicy tworzyli prace w glinie szamotowej na temat inspirujący lecz niewątpliwie niełatwy w interpretacji.
Jurorzy oceniający prace podkreślali ich wysoki poziom i trudność, jaką mieli w wyborze zwycięzców.
Wszystkim naszym uczniom gratulujemy fantastycznych prac, a Klaudii Waśkowicz z klasy Ia BSIS zdobytego wyróżnienia w kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych.

rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba