23 listopada 2023r.

Hotelarze ćwiczą

Składanie ręczników w różne figury przestrzenne to sztuka, która wywodzi się z japońskiego origami. Od pierwowzoru różni się przede wszystkim kształtem bazowym. Papier do origami obowiązkowo ma kształt kwadratu, do składania ręczników nadają się praktycznie każde ręczniki kąpielowe, które, jak wiadomo, są prostokątne.
Metoda składania została w przypadku ręczników nieco zmieniona i uproszczona, a ostateczne efekty nie są tak pełne szczegółów, jak w przypadku papieru. Mimo to ręcznik złożony w oryginalnego łabędzia, słonia, czy psa cieszy oko gości hotelowych w jednostkach mieszkalnych. Nasi hotelarze z klas drugich ćwiczyli swoje umiejętności na lekcjach zawodowych.
Było ... śmiesznie.
Joanna Pajączek

hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze