28 listopada 2023r.

Pasowanie na Ucznia I klas
w zawodach cukiernik i piekarz

Nawiązując do tradycji rzemieślniczych Zarząd Cechu Cukierników i Piekarzy w Poznaniu zaprosił do swojej siedziby uczniów na Pasowanie na Ucznia I klas. W uroczystości wzięli uczniowie I roku nauki z Cechu Cukierników i Piekarzy w zawodach: cukiernik i piekarz.
Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia naszego Zespołu Szkół, w liczbie 12, uczestniczyli w tym wydarzeniu.
Zakłady pracy, z których uczniowie uczestniczyli w pasowaniu to:
       Piekarnia-Cukiernia - Jacek Błaszkowiak,
       P.P.H "REN-MAC" - Maciej Chmielarz,
       HP Cukiernia - Hanna Piskorska.
Wszyscy uczniowie, w odświętnych ubiorach, złożyli stosowne ślubowanie i zostali pasowani na uczniów w zawodach piekarz i cukiernik.
Gratulujemy.

pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie pasowanie