30 listopada 2023r.

„Projektanci wypraw” – zwyciężyły

W Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbył się finał Powiatowego Konkursu Krajoznawczego „Projektanci wypraw”. W finale wystąpiło pięć drużyn: dwie z ZS w Kórniku i po jednej z LO im. M. Kopernika w Puszczykowie, ZS im. Zamoyskich w Rokietnicy oraz reprezentacja naszej szkoły, którą reprezentowały Nikola Owczarczak i Kinga Kaczor.
Przedmiotem konkursu był plan wycieczki terenowej zaprojektowanej na obszarze powiatu poznańskiego oraz zaproponowanie trzech gier terenowych.
Finałowe drużyny w siedzibie starostwa powiatowego miały za zadanie zaprezentować swoje projekty. Uczennice naszej szkoły zaproponowały całodniową wycieczkę po Wielkopolskim Parku Narodowym.
Ostatecznie Nikola i Kinga zdobyły prawie maksymalną ilość punktów, co dało im zdecydowane zwycięstwo.
Gratulujemy!

wycieczki wycieczki wycieczki wycieczki wycieczki wycieczki wycieczki wycieczki