1 grudnia 2023r.

Andrzejki na Festiwalu

Uczniowie kl. 1aTL, 1bTL i 2aTL andrzejkowy szkolny dzień wcale nie spędzili na zabawie. Brali intensywny udział w kilkugodzinnym Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Uczniowie zamiast Andrzejkowych wróżb poznawali specyfikę pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki. Poszczególne prelekcje prowadzili dla nich pracownicy Grupy Eurocash, trenerzy Akademii Umiejętności oraz przedstawiciele innych firm, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branżach FMCG i TSL, dysponujący szeroką wiedzą fachową. Celem Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych było również przekazanie uczniom wiedzy, w ramach doradztwa zawodowego, jak m.in. planować swoją ścieżkę kariery, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje zawodowe i osobiste. Nie było lania wody, ani wosku…za to zostało dużo przydatnych informacji podanych na tacy. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie w przyszłości z nich skorzystają, bo takie Andrzejki też swoje zalety mają :).
Blanka Świtaj-Łukasik

festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal festiwal