3 stycznia 2024r.

Młodzież dla „Świerkowego Zakątka”

Młodzież w Wodziczce jest wrażliwa. Przez kilka dni przygotowywaliśmy małe prezenty dla pensjonariuszy "Świerkowego Zakątka" – Domu opieki nad osobami starszymi.
Każde ręce były pomocne, każdy szczegół był ręcznie wykonany, doglądany.
Ktoś przyniósł wstążki, klej. Ktoś inny siano. Taśmowo wycinaliśmy poszczególne elementy. Jedna klasa to zapakowała, a następna kokardy wiązała. Grupa uczennic ułożyła życzenia, a grupa uczniów je wycięła i przymocowała.
Mały prezencik naszej pamięci, a w wykonanie zaangażowanych tylu młodych. To wspaniali ludzie dobrej woli z naszej szkoły.
Niestety tylko jedna osoba mogła zawieźć prezenty do "Świerkowego Zakątka". Z powodu choroby pensjonariuszy, miejsce jest teraz szczególnie chronione. Jednak nasz prezencik znajdzie się na szafce obok każdego łóżka osób tam mieszkających. To mogliśmy dla nich zrobić. Mamy nadzieję, że to każdego ucieszy.

święta święta święta święta święta święta święta święta