5 stycznia 2024r.

Razem możemy więcej…

Uczniowie klasy 3a Tl zorganizowali akcję charytatywną mającą na celu zbiórkę pieniędzy potrzebnych na leczenie dla chorej na SMA (Rdzeniowy zanik mięśni) 10 miesięcznej Wiktorii.
W trakcie zbiórki można było zakupić czekoladę do picia albo herbatę z przyprawami, które zostały przygotowane przez uczniów 3a TL. Razem udało się zebrać kwotę 524zł. Całość została przekazana dla potrzebującej dziewczynki. Mamy nadzieję, że kwota przybliży szansę na kosztowne leczenie. Dziękujemy wszystkim osobom, które wspomogły zbiórkę. Warto pamiętać, że pomagając innym, pomagamy również sobie.
Przemysław Sadowski

akcja akcja akcja akcja akcja akcja akcja akcja akcja akcja akcja akcja