30 stycznia 2024r.

Unihokeiści zagrali o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla

W niedzielny poranek 28 stycznia nasza drużyna unihokeistów wsparta uczniami ze SP z Pecnej zagrała w turnieju Unihokeja o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. Do zawodów przystąpiło ostatecznie 7 drużyn i trzeba przyznać, iż poziom rozgrywek stał na wysokim poziomie. ZS Mosina zagrała w grupie z Paranienormalni Team (ostatecznie zwycięzcą rozgrywek) w której szeregach wystąpili zawodnicy z Siedlec mający za sobą grę w Polskiej Ekstraklasie Unihokeja. Niestety różnicę poziomu technicznego było widać i ostatecznie przegraliśmy 1 – 4. Następnie zagraliśmy z Vikings Nowy Tomyśl II, a to spotkanie zakończyło się podziałem punktów – ostateczny wynik 1 – 1 (nie wykorzystaliśmy tu kilku dobrych okazji na strzelenie kolejnych bramek). Ostatni mecz grupowy z Uniszok Nekla niestety ponownie przegraliśmy wynikiem 1 – 3 choć było to spotkanie bardzo wyrównane (doświadczenie przeciwnika wzięło górę). W klasyfikacji końcowej uplasowaliśmy się na miejscach 5 – 6, ale nie wynik był tu najważniejszy, a zbieranie cennego doświadczenia!
Uczniowie podczas rozgrywek mogli posilić się batonikami oraz napojami regeneracyjnymi dzięki dofinansowaniu zajęć sportowych przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu.

unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej