13 stycznia 2024r.

Studniówka klas Vb TL i Vc TH - Żurawiec 2024

Tegoroczni maturzyści z klas Vc Technikum Hotelarskiego oraz Vb Technikum Logistycznego rozpoczęli dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem swój bal studniówkowy. Nie brakowało niespodzianek i podziękowań, które na długo zostaną w naszej pamięci.
Część oficjalna obfitowała w podziękowania Dyrekcji, Wychowawcom i Gronu Pedagogicznemu min. za możliwość nauki w tak dogodnych warunkach, edukację i wykształcenie w nich odpowiednich postaw, które pomogą im realizować się na dalszym etapie kształcenia i w pracy. Maturzyści wykonali, w ramach niespodzianek, filmy prezentujące ich dorobek w trakcie 5 lat kształcenia w technikum, a nauczyciele przygotowali słodki poczęstunek dla uczniów w formie pięknego tortu, który dzięki Panu Krzysztofowi Derengowskiemu przygotowała Piekarnia - Cukiernia Jacek Błaszkowiak z Puszczykowa.
Młodzież w doskonałych nastrojach bawiła się, pozując do zdjęć i tańcząc w rytm muzyki. Uroczysta studniówka odbyła się dzięki zaangażowaniu młodzieży i wychowawców oraz wsparciu finansowemu rodziców, opiekunów oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki, za co z całego serca dziękujemy.