28 lutego 2024r.

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce koszykowej dziewcząt

W Rokietnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce koszykowej dziewcząt. Do udziału w zawodach licznie stawiły się reprezentacje szkół, nie mogło zabraknąć drużyny dziewcząt naszego Zespołu Szkół.
Mecze były rozgrywane w 2 grupach, ZS w Mosinie rozlosowany został z reprezentacjami szkół ze Swarzędza oraz z Kórnika.
W drugiej grupie rywalizowały reprezentacje z Rokietnicy, Puszczykowa oraz Lubonia. Podobnie jak Luboń nasze dziewczęta wyszły z grupy na 3 miejscu i wraz z nimi rywalizowały w bardzo zaciętym meczu o 5/6 miejsce, ulegając minimalnie rywalkom. Mecz był bardzo emocjonujący a uczennice ZS w Mosinie dały z siebie 110% możliwości, za co z całego serca im dziękujemy!!!!!
Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Maćkowiak, Jagoda Skirzewska, Myklashchuk Valentyna, Wiktoria Walkowak, Skitek Zuzanna, Wiktoria Makieła, Gabriela Kujawa, Gabriela Świątek, Amanda Chudzińska, Liliana Jałowiec, Aleksandra Kosicka oraz Dajerling Martyna.
Dziękujemy naszej drużynie za godne reprezentowanie ZS w Mosinie i trzymamy kciuki za kolejna starty jakie jeszcze zostały w tym roku szkolnym.
Iwona Trafankowska

koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka koszykówka