29 lutego 2024r.

Relacja z targów edukacyjnych w SP 5 w Luboniu

Nasza szkoła wzięła udział w targach edukacyjnych organizowanych przez SP 5 w Luboniu. Szkołę reprezentowała grupa uczennic, w składzie : Ania Bendowska , Julia Gadyza z 2 cTH , Dominika Rogalka, Zuzanna Reich z 2 b TH i Gabrysia Świątek z 2a BSIS.
Targi odwiedzili uczniowie klas 7-8, w szczególności ze szkół podstawowych w Luboniu. Wystawcami byli, m. innymi: ZS Mechanicznych, ZS Samochodowych, ZS Ekonomicznych, Technikum Informatyczne, LO w Puszczykowie, LO Dwujęzyczne w Luboniu, XXI LO w Poznaniu, Technikum Budowlane.
Nasze stoisko odwiedziło wielu uczniów. Uczennice informowały młodzież o kierunkach kształcenia i zachęcały do podjęcia edukacji w naszej szkole. Wielu uczniów zadeklarowało przybycie na dni otwarte w dniu 16.03. Na efekty musimy poczekać a przed nami kolejne targi edukacji i pracy 06.03. w Mosinie.

targi targi targi targi