6 marca 2024r.

XVIII Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Wzięliśmy udział w XVIII Targach Edukacji I Pracy w Mosinie, które odbyły się w hali widowiskowo sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. W targach uczestniczyło ponad 30 wystawców.
Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów, w składzie: Kinga Kaczor, Nikola Owczarczak, Aleksander Forysiak, Valentin Vaskov z 4 a TL, Oliwia Zielaskowska, Julia Szot 4bTL, Nikodem Domżalski oraz opiekunowie Panie: Marzena Adamczak, Blanka Świtaj Łukasik i Eliza Borowiak.
Każda ze szkół miała 10 min na zeprezentowanie swoich walorów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Kinga Kaczor, Nikola Owczarczak, Oliwia Zielaskowska, Julia Szot. Podczas omawiania kierunków kształcenia i zachęcania uczniów klas ósmych do edukacji w naszej szkole, uczestnicy targów mogli obejrzeć na telebimie filmik o nas. Po prezentacji wielu uczestników targów podeszło do naszego stoiska po ulotki.
Nasi uczniowie z entuzjazmem opowiadali o możliwościach kształcenia, praktykach zawodowych i zaletach naszej szkoły oraz zapraszali na "Drzwi Otwarte", które odbędą się 16 marca, w godz. 9.00 – 12.00.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i młodzieży za aktywny i kreatywny udział w targach.

edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja edukacja