18 marca 2024r.

Ostatni wyjazd z kl. 5c TH w ramach koła zainteresowań - Spotkania z kulturą

W miniony piątek w ramach Koła Zainteresowań „Spotkania z kulturą” odbył się wyjazd do Teatru Nowego na spektakl „Siosty” na podstawie „Trzech Sióstr” Czechowa. W przedsięwzięciu tym wzięli udział uczniowie trzech klas technikum: IVa Technikum Logistycznego oraz IVb i Vc Technikum Hotelarskiego.
Ze względu na fakt, iż uczniowie klasy Vc TH zostaną niebawem absolwentami naszej szkoły, był to już nasz ostatni wyjazd. Jako opiekun koła chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczniom klasy Vc Technikum Hotelarskiego za ich ponadprzeciętne zaangażowanie w działalność koła. Cieszę się, że przez kilka ostatnich lat mieliście motywację i chęć aby od czasu do czasu spędzać wieczory obcując z kulturą. Mam nadzieję, że Nasze wspólne wyjazdy „zaszczepiły w Was bakcyla kultury” i w przyszłości znajdziecie niejednokrotnie czas na dobry film, spektakl lub operę. Cieszę się, że mogliśmy razem przeżyć tak wiele pozytywnych emocji i, jak sądzę, niezapomnianych wrażeń.
Alicja Hinc – nauczyciel języka angielskiego,
prowadząca koło zainteresowań Spotkania z kulturą

kultura kultura kultura kultura kultura kultura kultura kultura