29 kwietnia 2024r.

Zza kulis

“Serce roście, patrząc na te czasy” - pisał w XVI wieku Jan Kochanowski. A moje serce rośnie, gdy widzę naszych uczniów angażujących się w przygotowywanie przedstawień. Bardzo się cieszę, gdy oni się cieszą z naszej zabawy w teatr. I nie chodzi wcale o to, aby występy wylatywały nad poziomy (to z kolei aluzja do Mickiewicza :)), ale żeby dawały radość, przenosiły choć na chwilę do innej rzeczywistości, by na naszą rzeczywistość umieć spojrzeć z innej perspektywy. Ważne są zadowolenie i satysfakcja z tego, że pokonujemy własne słabości i lęki, np. przed publicznymi występami, pracujemy nad emocjami, kształtujemy wrażliwość, spędzamy wspólnie czas. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować kilka zdjęć z naszych przygotowań. A przy okazji kierujemy podziękowania dla naszej stylistki - pani Małgosi :)
Joanna Gus

kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy kulisy