7 czerwca 2024r.

Hotelarze we Wrocławiu.

Wrocław jako miejsce wycieczkowe daje dużo możliwości. Przekonała się o tym klasa 3 b TH, która wybrała się tam na wycieczkę klasową. Zabawa, przyroda, iluzja, rekreacja, …. czego chcieć więcej? Gra w escape room’ie Let Me Out oczywiście przysporzyła nam wiele wrażeń, nieoczekiwanych rozwiązań oraz możliwość sprawdzenia się w sytuacjach nieoczywistych. Psychiatryk, zakład karny czy kraina czarów, dla każdego się coś znalazło, a wrażenia … musicie sami się przekonać. Muzeum Przyrodnicze, niby kurz, eksponaty i dużo ciekawych informacji. Dzięki Panu Jakubowi dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy. Czy wiecie, że jemioła jest uważana za roślinę magiczną? albo, że foka ma nogi?, a słoń, jak baletnica stoi na paluszkach? niektórzy, byli bardzo, ale to bardzo zaskoczeni  Iluzja jest wszędzie, a w Muzeum Iluzji na pewno. Zwierciadła, malowanie światłem, świat do góry nogami, to wszystko w jednym miejscu. Polecamy ! Na koniec coś relaksującego, czyli fontanna multimedialna, woda, dźwięk i światło. Pokazy do muzyki klasycznej, współczesnej czy pop. Dzień spędziliśmy intensywnie, ale wrażenia, które nam towarzyszyły, pozostaną.

hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze