mapa witryny   KALENDARIUM

ROKU SZKOLNEGO 2008/2009


19 czerwca 2009r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009
Obejrzyjcie zdjęcia z dzisiejszego dnia tutaj.

WAKACJE !!!

17 czerwca 2009r.

Uroczyste zakończenie nauki w naszym Zespole Szkół W dniu dzisiejszym świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego otrzymali uczniowie III klasy oraz uczniowie II i III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

15 czerwca 2009r.

Maria Michalak - uczennica I klasy Technikum, naszego Zespołu Szkół, (zawód - technik architektury krajobrazu) zajęła III miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu „Człowiek w naturze”. Konkurs został zrealizowany w ramach programu – Promocja Ekologii Przez Edukację. Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Starostę Poznańskiego p. Jana Grabkowskiego.
Powiększ  Powiększ

1 czerwca 2009r.

Dzisiejszy dzień w naszym Zespole Szkół, to dzień rywalizacji sportowej. Zobaczcie w jaki sposób minął nam ten dzień - tutaj.

4 maja 2009r.

CZAS MATURY - nasi absolwenci Liceum Ogólnokształcącego i Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych rozpoczęli składanie egzaminów maturalnych. Życząc powodzenia trzymamy kciuki!!!

3 maja 2009r.

Uczniowie naszego Zespołu Szkół uczestniczyli w gminnych uroczystościach patriotycznych w rocznicę obchodów ustanowienia Konstytucji 3 Maja, które odbyły się w Rogalinie.
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ

29 kwietnia 2009r.

Uroczyste zakończenie nauki w Uzupełniającym Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych. W dniu dzisiejszym świadectwa ukończenia ULO otrzymali słuchacze IV semestru, którzy przez ostatnie dwa lata uczyli się w naszym Zespole Szkół. Teraz przed nimi egzaminy maturalne. Życzymy powodzenia.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

23 kwietnia 2009r.

W ramach Ligi międzygimnazjalnej odbyły się pokazy tańca i aerobiku, w których uczestniczyły zawodniczki zespołu ACTIV z Gimnazjum nr 1 w Mosinie wraz z opiekunem Panią Justyną Siewierską.
Zespół Activ działa od kilku lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów. W bieżącym roku szkolnym, dziewczęta zdobyły IV miejsce w Wojewódzkim Finale Aerobiku, który odbył się w poznańskiej Arenie oraz I miejsce w Wielkopolskim Otwartym Turnieju w Aerobiku w Pleszewie.
Uczestniczki zademonstrowały dwa układy taneczne z elementami Hip-hop i Funki-jazz oraz nagrodzony układ aerobiku sportowego, który został przyjęty ogromnymi brawami.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zespołowi i opiekunowi.
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ  Powiększ

16 kwietnia 2009r.

Uczniowie pierwszej klasy technikum architektury krajobrazu wybrali się do Palmiarni Poznańskiej. Przyszli projektanci zieleni mieli okazję zapoznać się tam z roślinnością pochodzącą z innych stref klimatycznych. Może to okazać się pomocne przy aranżowaniu zieleni we wnętrzach budynków i ogrodach zimowych.
Na miejscu zainteresowaniem uczniów cieszyły się owocujące bananowce, palmy i paprocie drzewiaste. Uwagę zwrócił także dąb korkowy, którego gruba kora służy do wyrobu korków do butelek. Ze względu na liście służące do okrywania „wstydliwych miejsc” nie mógł pozostać niezauważony figowiec właściwy, który jest interesujący także ze względu na wytwarzanie kwiatów i owoców bezpośrednio na pniach i konarach. Owocował także gaj cytrusowy, a wiszące pomarańcze kusiły swoim wyglądem. Niebezpieczne okazały się za to sukulenty, a w szczególności opuncje, które pozostawiły niektórym osobom pamiątki w postaci cierni wbitych w skórę. Do mniej przyjemnych roślin można także zaliczyć bagienne pandany z piłkowanymi brzegami liści i korzeniami powietrznymi, między którymi trzeba się było przeciskać, ale za to w oczku wodnym otoczonym przez nie, można było zobaczyć ogromne liście wiktorii królewskiej. Innymi przepięknymi roślinami, które można było zobaczyć w palmiarni były: storczyki, bromelie, paprocie epifityczne, begonie, monstery, filodendrony i wiele innych. Oprócz roślin w budynku palmiarni znajdowały się także: papugi, żółwie, węże, jaszczurki i wielkie owady, wywołujące emocje szczególnie u żeńskiej części klasy. Poza palmiarnią interesujący jest także Park Wilsona, w którym ona się znajduje. Rośnie tam wiele ciekawych gatunków drzew, takich jak: lipa krymska, skrzydłoorzech kaukaski, miłorząb dwuklapowy, dąb szypułkowy w odmianie Fastigiata, magnolie i wiele innych.
Dzięki obejrzeniu ich dojrzałych form uczniowie są bardziej świadomi tego, jak będą wyglądały w przyszłości zakładane ogrody.

Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ

16 kwietnia 2009r.

GRUPA RABEN w Gądkach zaprosiła uczniów pierwszej i drugiej klasy technikum, kształcących się w naszym Zespole Szkół w zawodzie logistyk, na DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Młodzi logistycy zapoznali się misją i wizją GRUPY RABEN, zwiedzali magazyny oraz wzięli udział w warsztatach, podczas których mogli wykazać się umiejętnościami logistycznymi.

9 kwietnia 2009r.

Przeprowadziliśmy kolejny konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych. Tym razem zaprezentowane zostały inscenizacje teatralne pod wspólnym hasłem Wybieram zdrowie.
Z rezultatami przeprowadzonego przeglądu można zapoznać się na stronach Międzygimnazjalnej Ligi .

3 kwietnia 2009r.

W czwartą rocznicę śmierci Jan Pawła II, w naszej szkole uczniowie najstarszych klas III LO i III TL, przygotowali dla swoich młodszych kolegów, montaż słowno - muzyczny, wraz z multimedialną prezentacją, w oparciu o słowa papieża. Miała to być przede wszystkim refleksja nad najtrudniejszymi egzystencjalnymi pytaniami: „Dlaczego żyję?”; „O czym marzę?”; „Do czego wzywał nas Papież?”
NIE LĘKAJCIE SIĘ CHRYSTUSA I JEGO NAUKI!
Choć trzeba się przed sobą przyznać, że jest niezwykle wymagająca, szczególnie wobec cywilizacji konsumpcji i hedonizmu.
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ  Powiększ 

28 marca 2009r.

Gościliśmy w murach naszego Zespołu Szkół wielu uczniów trzecich klas gimnazjalnych. W tym dniu poznawali oni swoją nową szkołę, rozmawiali z nauczycielami i uczniami klas licealnych, techników i zawodowych. Brali udział także w warsztatach muzycznych, otwartym turnieju piłki halowej. W wielu salach lekcyjnych przyglądali się prezentacjom multimedialnym poświęconych życiu w naszej szkole, zwiedzili wystawy prac naszych uczniów: fotograficzną i malarską.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia tutaj.


23 marca 2009r.

Początek wiosny. W naszym Zespole Szkół w tym czasie obchodzimy Dzień Patrona, prof. Adama Wodziczki. Tradycyjnie uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami przygotowują i realizują projekt edukacyjny. Hasłem tegorocznego naszego święta było "Wybieram zdrowie". Projekt realizowany był w pięciu grupach tematycznych:
Żywność, żywienie a zdrowie
Jakość i bezpieczeństwo żywności
Znakowanie i pakowanie żywności
Aktywność ruchowa
Konkurs ekologiczny
Po zakończeniu zajęć w grupach udaliśmy się na łąki nadwarciańskie, gdzie przy ognisku i kiełbaskach podsumowaliśmy dzisiejszy dzień.
Wydarzenia naszego szkolnego święta upamiętniają zdjęcia które możecie obejrzeć tutaj.

11 marca 2009r.

Kolejny konkurs z cyklu Międzygimnazjalnej Ligi. Tym razem szósta edycja konkursu matematycznego „Piękno Królowej Nauk”. Zapraszamy do zapoznania się z zadaniami konkursowymi i zdjęciami z przebiegu zawodów w części Międzygimnazjalnej Ligi naszego szkolnego serwisu.


9 marca 2009r.

W naszej szkole odbył się dzisiaj kolejny już konkurs z cyklu Międzygimnazjalnej Ligi, organizowanej przez nauczycieli Zespołu Szkół. Była to trzecia edycja konkursu fizycznego „Z fizyką za pan brat”. Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 7 gimnazjów z: Manieczek, Borowa, Rogalina, Daszewic, Lubonia i dwa gimnazja z Mosiny. Rezultaty konkursu prezentujemy na stronie Międzygimnazjalnej Ligi.


12 lutego 2009r

. Podsumowaliśmy konkurs multimedialny „Dialog międzykulturowy – poznaj kulturę i tradycje narodów tworzących wspólną społeczność w Polsce”, organizowany w ramach Ligi Międzygimnazjalnej.
Uczniowie gimnazjów zgłosili w konkursie bardzo ciekawe prezentacje poświęcone Kaszubom, Romom, Żydom i Białorusinom mieszkającym w Polsce.
Z rezultatami przeprowadzonego konkursu można zapoznać się na stronach Międzygimnazjalnej Ligi .

28 stycznia 2009r.

GÓRA GROSZA 2008 - To już dziewiąta edycja akcji, której celem jest zebranie funduszy na program pomocy dzieciom osieroconym. Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet groszowych (od 1 gr. do 50 gr.) we wszystkich typach szkół w całej Polsce.
W naszej szkole zebraliśmy 112 zł. Najdrobniejsze monety mogą w tak dużej liczbie stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc dzieciom i młodzieży, która znalazła się w najtrudniejszej sytuacji życiowej.
Celem akcji, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Patronat nad akcją obejmuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Powiększ  Powiększ

22 stycznia 2009r.

W dniu dzisiejszym w budynku naszego Zespołu Szkół przeprowadzony został finał konkursu fryzjerskiego „Karnawałowe show fryzur i makijażu” w ramach Międzygimnazjalnej Ligi. W naszej pracowni fryzjerskiej osiem zespołów z czterech gimnazjów przygotowywało kreacje na bal karnawałowy. Zachęcamy do obejrzenia fotoreportażu z tych zawodów (tutaj). Na zakończenie konkursu uczniowie kursów fryzjerskich naszego Zespołu Szkół zaprezentowali swoim młodszym koleżankom własne propozycje kreacji fryzjerskich.

16 stycznia 2009r.

W dniu dzisiejszym nasi maturzyści Liceum Ogólnokształcącego i Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego bawili się na tradycyjnym balu - STUDNIÓWKA 2009. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - (tutaj)

19 grudnia 2008r.

Tradycyjne jasełka przygotował w tym dniu młodzież internacka. Zapraszamy do obejrzenia fotorepotrażu z przedstawienia: (tutaj)

19 grudnia 2008r.

Dzień spotkań opłatkowych, składaliśmy sobie wzajemnie życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy wraz z naszym zespołem muzycznym - (zobacz zdjęcia)

15 grudnia 2008r.

Przeprowadziliśmy konkurs wigilijny organizowany w dwóch niezależnych kategoriach.
Kategoria I: wykonanie stroika świątecznego. Laureatami zostali:
Joanna Piasecka - kl. Ib Technikum (technik architektury krajobrazu)
Marta Szłapka - kl. IIIa Liceum Ogólnokształcące
Dominika Sobota - kl. IIa Technikum (technik logistyk)
Nagrodzone prace:
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ

Kategoria II: „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje świąteczne” - test pisemny.
Zwycięzcami zostali:
Patrycja Czerwińska - kl. IIIa Liceum Ogólnokształcące
Natalia Gramza - kl. IIIa Technikum (technik logistyk)
Dominika Sobota - kl. IIa Technikum (technik logistyk)

4 grudnia 2008r.

Powiększ Dzisiejszy dzień na długo zapisze się w pamięci tegorocznej absolwentce Liceum Profilowanego naszego Zespołu Szkół - Monice Kanciak, obecnie studendce I roku pedagogiki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Amosa Komeńskiego w Lesznie. Monice Państwo Profesorowie Hanna i Antoni Dziatkowiakowie wręczyli, na okres 5-ciu lat studiów, stypendium Fundacji Stypendialnej im. Antoniego i Hanny Dziatkowiaków. Rada Fundacji przyznała tym razem czwarte stypendium, a pierwszy raz absolwentce Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. Monice serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kontynuowaniu studiów. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją fotograficzną z wręczenia stypendium, które to wydarzenie było wielkim świętem naszego Zespołu Szkół (tutaj >>>) , a naszym maturzystom przypominamy, że w przyszłym roku Fundacja Stypendialna będzie mogła przyznać stypendium w wysokości 500 zł miesięcznie przez okres pięciu tat sudiów dziennych studentowi uczelni państwowej - kierunek związany z medycyną, niekoniecznie na Uniwersytecie Medycznym.

4 grudnia 2008r.

W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy w sali gimnastycznej Turniej Sportowy "Bawmy się zdrowo i wesoło" w ramach Ligi Międzygimnazjalnej. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z jego przebiegu - (tutaj >>>)

27 listopada 2008r.

W dniu dzisiejszym w budynku Zespołu Szkół przeprowadzony został I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.
W dzisiejszych eliminacjach wzięło udział dziesięciu uczniów Technikum w zawodzie technik logistyk naszego Zespołu Szkół.

Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ     Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ


24 listopada 2008r.

W dniu dzisiejszym zainaugurowaliśmy szóstą edycję LIGI MIĘDZYGIMNAZJALNEJ - cyklu konkursów dla uczniów gimnazjów, które organizują i przeprowadzają nauczyciele i uczniowie naszego Zespołu Szkół.
Pierwszym rozegranym konkursem był konkurs biblijny „Logia Jezusa - zrozumienie głębi i odkrycie Ewangelii Świętego Mateusza”. Składał się on z dwóch etapów: I - eliminajce gimnazjalne; II - finał, który dzisiaj przeprowadziliśmy w naszym Zespole Szkół.
W zorganizowaniu tej części Ligi Międzygimnazjalnej wzięło udział czworo uczniów naszej szkoły: Anna Czaińska, Patrycja Czerwińska, Joanna Janicka i Michał Pietrzak, należy przy tym dodać, że: Patrycja Czerwińska i Joanna Janicka przygotowały prezentowaną na naszej stronie internetowej prezentację multimedialną do drugiej części konkursu międzyszkolnego (pobierz tutaj - 1,4 MB) . Koordynatorami konkursu były: Pani Mariola Witkowska i S. Rut Manthey.
Na nasze zaproszenie odpowiedziało pięć gimnazjów: nr 1 i nr 2 w Mosinie, Gimnazjum z Pecnej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Manieczkach oraz Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Stęszewie. Z każdej szkoły przyjechało pięciu reprezentantów, a także ich nauczyciele.
Konkurs składał się z dwóch części, pierwsza polegała na uzupełnieniu zdań, druga natomiast na rozpoznaniu fragmentu Ewangelii za pomocą prezentacji multimedialnej.
Z rezultatami konkursu można zapoznać się w odnośniku Ligi Międzygimnazjalnej naszej strony internetowej lub (tutaj >>>)

13 listopada 2008r.

Uczestniczyliśmy w uroczystym apelu poświęconym upamiętnieniu kolejnej, 90-tej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie klasy pierwszej Technikum (logistycy) pięknie recytowali poezję legionową, a szkolny chór, przypomniał nam najpopularniejsze pieśni okresu międzywojennego.

Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ


6 listopada 2008r.

W hali Mosińskiego Ośrodka Sportu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej, których organizatorem był nasz Zespół Szkół. W turnieju uczestniczyłoo siedem zespołów. Celem turnieju było wyłonienie dwóch reprezentacji, które wezmą udział w dalszym etapie rozgrywek. Udało się to uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Puszczykowie (I miejsce) i drużynie Liceum Ogólnokształcącego w Kórniku (II miejsce). Reprezentacja naszego Zespołu Szkół zajęła w tych mistrzostwach V miejsce. Zdjęcia z turnieju prezentujemy (tutaj >>>) .

5 listopada 2008r.

W sali audiowizualnej Politechniki Poznańskiej, miała miejsce podniosła uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. To zaszczytne wyróżnienie przypadło w udziale uczennicom Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie - Dorocie Adamskiej (II klasa Technikum - technik logistyk) i Sandrze Krawczyk (III klasa Liceum Ogólnolształcącego).
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ

30 października 2008r.

W Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym reprezentacja naszego Zespołu Szkół w składzie Sławek Kempiński i Radek Łuszczak (III kl. Liceum Ogólnokształcące) oraz Mateusz Kaptur (I kl. Zasadnicza Szkoła Zawodowa) i Michał Pietrzak (III kl. Technikum - logistyk) zajęła II miejsce. Również na drugim miejscu w turnieju indywidualnym został sklasyfikowany Sławek Kepiński. On jak i nasza drużyna wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego. Życzymy powodzenia.

Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ

29 października 2008r.

Powiększ Dzisiaj nasza uczennica - Dorota Adamska (II klasa Technikum w zawodzie technik logistyk) - otrzymała stypendium Rady Powiatu Poznańskiego, za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę uczniowską oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły. GRATULUJEMY!!!

17 października 2008r.

Młodzież naszej szkoły brała udział w III Powiatowym Turnieju Rzeźbiarskim. Do turniejowych bojów stanęło 137 uczniów z całej Wielkopolski, wśród nich nasi logiści z pierwszej i drugiej klasy, pierwszoklasiści z technikum architektury krajobrazu oraz przedstawiciele liceum ogólnokształcącego i szkoły zawodowej.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, większość laurów przypadła w udziale adeptom sztuki rzeźbiarskiej naszego Zespołu Szkół. Zaszczytne I miejsce zdobył uczeń pierwszej klasy szkoły zawodowej Krystian Malinowski. Trzecie miejsce, wywalczył Leszek Baran uczeń drugiej klasy technikum logistycznego. Przyznano również dwa wyróżnienia... obydwa uczennicom naszej szkoły: Annie Przybylskiej z drugiej klasy liceum ogólnolształcącego i Soni Stawnej z pierwszej klasy technikum architektury krajobrazu. Laureatom należą się szczególne gratulacje za zdobycie tak wielu nagród tym bardziej, że jak ocenili jurorzy, poziom turnieju był bardzo wysoki.

15 października 2008r.

DZIEŃ PAPIESKI - nasi uczniowie rozważali życie i naukę Jana Pawła II podczas prezentacji przygotowanych przez siostrę Rut.
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ  Powiększ

14 października 2008r.

Uczniowie klas pierwszych złożyli przed Panem Dyrektorem, nauczycielami, pracownikami Zespołu Szkół i starszymi koleżankami i kolegami uroczyste ślubowanie:

My uczniowie klas pierwszych przysięgamy:
uczciwie spełniać obowiązki uczniowskie,
szanować własność szkolną,
być uczciwym, prawdomównym, koleżeńskim,
być wrażliwym na przejawy agresji i nietolerancji,
rzetelnie i sumiennie zdobywać wiedzę,
pracować ofiarnie dla naszej ojczyzny Rzeczypospolitej Polskiej.
Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ    Powiększ
Powiększ    Powiększ    Powiększ


14 października 2008r.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - święto naszych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości tego dnia, a szczególnie z wręczenia nauczycielom OSCARÓW przyznawanych przez młodzież naszego Zespołu Szkół. (tutaj >>>)

3 października 2008r.

Powiększ Reprezentacja chłopców naszego Zespołu Szkół wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego SZS w sztafetowych biegach przełajowych. W konkurencji 10 x 1000m nasi uczniowie uzyskali srebny medal i puchar za zajęcie drugiego miejsca w tych mistrzostwach. Tym samym zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego GRATULUJEMY !!!


27 września 2008r.

Tego dnia wzięliśmy udział w corocznym Rajdzie Jesiennym, którego organizatorem był Samarząd Uczniowski naszego Zespołu Szkół. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z jego przebiegu - (tutaj >>>)

19 - 22 września 2008r.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akcji "Sprzątanie świata-Polska-Mosina-2008". Nasi uczniowie sprzątali teren wokół szkoły, lewy brzeg kanału, odcinek drogi leśnej prowadzącej na łąki nadwarciańskie.

14 września 2008r.

W tym dniu nasi licealiści wzięli udział w SALONIE MATURZYSTÓW organizowanym w Centrum Wykładowo-Kongresowym na terenie Politechniki Poznańskiej.
Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia:


1 września 2008r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 - zobacz zdjęcia


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja