Aktualności Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Uczniowie!
     Serdecznie witamy w zakładce Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki.
     Jeśli macie jakieś pomysły na działania, których nie zamieściliśmy w naszym planie, serdecznie zachęcamy do dzielenia się nimi, ponieważ my jako reprezentanci społeczności szkolnej jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.
     Do zobaczenia na spotkaniach Samorządu Uczniowskiego oraz na korytarzach szkoły!

14 lutego 2020r.

Walentynki u Wodziczki

Walentynki u Wodziczki       Z okazji święta miłości SU zorganizował już po raz kolejny pocztę walentynkową , która miała na celu wsparcie akcji charytatywnej „Pozytywnie Zakręconych”. Opłatą za wysłanie walentynki były plastikowe nakrętki.

6 grudnia 2019r.

Boże Narodzenie tuż, tuż …

Podobnie jak w latach ubiegłych, czas oczekiwania i przygotowania się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy, wraz z dyrekcją naszego Zespołu Szkół, ustawiając i ubierając w holu budynku szkoły świąteczne drzewko.

Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż Boże Narodzenie tuż, tuż

6 grudnia 2019r.

Mikołajki u Wodziczki

Zgodnie z tradycją również do naszej szkoły przybył Święty Mikołaj. Odwiedził wszystkie klasy w asyście Samorządu Uczniowskiego i hojnie obdarował naszych uczniów. Bardzo dziękujemy drogi Mikołaju i zapraszamy w przyszłym roku.

Dagna Mikołajczak

28 października 2019r.

Spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego z dyrektorem ZS

Odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Samorządu Uczniowskiego: Zuzanny Pelińskiej (przewodniczącej), Roksany Piwowarskiej – Bajer (zastępcy przew.) i Magdaleny Górczak (sekretarza) oraz opiekuna SU p. Dagny Mikołajczak z dyrektorem Zespołu Szkół. Podczas rozmowy przedstawione zostały propozycje działań Samorządu na nowy rok szkolny. Pomysły zyskały aprobatę p. dyrektora, który ze swojej strony obiecał pomoc w ich realizacji.