11 - 14 lutego 2019r.

Walentynki u Wodziczki trwają dłużej...,

… bo od 11. do 14.02.2019 r. Już w najbliższy poniedziałek zaczynamy od sprzedaży poczty walentynkowej, którą Samorząd Uczniowski będzie roznosił po klasach w dniu 14.02.2019 r. Będziemy handlować kartkami w kształcie serduszek, za które trzeba zapłacić trzema nakrętkami plastikowymi. Przewidziane są jeszcze gotowe wydruki życzeń walentynkowych, ale tylko dla tych, którym nie chce się niczego samodzielnie wymyślać. Ten rodzaj asortymentu wyceniliśmy na 6 nakrętek/zakrętek, gdyż wprowadzono dodatkową opłatę za przyznanie się do lenistwa.
     Gdyby ktoś miał wątpliwości czy nie pomyliliśmy się, to informujemy, że walutą we wszystkich rozliczeniach walentynkowych są nakrętki/zakrętki plastikowe. Tym samym włączamy się w działania "Pozytywnie Zakręconych", którzy swoją działalnością chcą pomóc Patrykowi. Pozdrawiamy wszystkich Walentynkowiczów serdecznie i liczymy na spory zarobek :-) .
Samorząd Uczniowski

Mosina, 11 - 14 lutego 2019r.