Szkolna Liga Wolontariacka - VI edycja

Szkolna Liga Wolontariacka to projekt skierowany dla uczniów, aby wspierać zwierzęta z poznańskiego Ogrodu Zoologicznego. Liga działać będzie od października 2022 do marca 2023 i obejmować będzie sześć comiesięcznych zadań. Mają być one realizowane w klasach, szkołach i domach uczniów (w zależności od sytuacji epidemiologicznej może pojawią się też zadania na terenie Starego i Nowego ZOO).
     Szkole Koło Wolontariatu podjęło się tego zadania. Razem możemy więcej. Zadania będą prezentowane na mediach szkolnych oraz w gablocie wolontariackiej na I piętrze naszej szkoły. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z panią od biologii - Joanną Pajączek.

Zadanie 2 - Zbiórka używanych zabawek i artykułów zoologicznych.

Szczegóły zadania 2. - >>>> Kliknij tutaj <<<<

Zadanie 1 - Wybieramy imiona dla zwierząt