14 czerwca 2014r.

Dzień Dużego Dziecka

Uczniowie Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki przystąpili do rywalizacji w ramach tegorocznego „Dnia Dużego Dziecka”. Zawody otworzyła pani dyrektor Anna Sawińska - witając wszystkich zebranych uczniów, natomiast nauczyciele przygotowali różnorodne formy konkursów rekreacyjno-sportowych. Poza zawodami sportowymi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne biorąc udział w konkursie muzycznym karaoke. Rywalizacja ta przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Prawdziwych emocji dostarczyły podchody szkolne oraz pokaz reklamy produktu, gdzie dwie drużyny rywalizowały ze sobą szukając i rozwiązując zadania. Najbardziej wyczekiwanym punktem imprezy były zawody sportowe oraz mech piłki siatkowej UCZNIWIE - NAUCZYCIELE. Młodzież radziła sobie świetnie, radośnie podchodziła do rywalizacji, wzajemnie się dopingowała i dobrze się bawiła. Na koniec imprezy zwycięska drużyna otrzymała nagrody od dyrekcji szkoły oraz zostały wręczone nagrody indywidualne oraz słodki poczęstunek. Cała impreza dostarczyła wielu miłych chwil zarówno dla uczniów jak i pracowników szkoły.

Mosina, 14 czerwca 2014r.