2 października 2013r.

Towarzyski mecz piłki nożnej z Gimnazjum w Pecnej

Nasi uczniowie rozegrali mecz towarzyski piłki nożnej z uczniami z Gimnazjum w Pecnej. Spotkanie to odbyło się w ramach przygotowania naszej reprezentacji do zbliżających się zawodów szkolnych. Wynik tu był oczywiście drugorzędną sprawą, bowiem jesteśmy na etapie budowania drużyny. Początek meczu był dość chaotyczny, jednak z upływem czasu nasi reprezentanci zaczęli grać coraz lepiej czego efektem było strzelenie kilku bramek po ładnych zespołowych akcjach. Za tydzień rewanż na sali gimnastycznej w Pecnej o godzinie 15.30.
Zapraszam chętnych uczniów do rywalizacji o miejsce w drużynie.
Przemysław Biernat – nauczyciel wychowania fizycznego

Mosina, 2 października 2013r.