24 października 2013r.

Powiatowe Mistrzostwa w piłce ręcznej

W hali sportowej "JEDYNKA" MOSiR w Mosinie odbył się turniej piłki ręcznej chłopców. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu poznańskiego - ZS Rokietnica, LO Kórnik , LO Puszczykowo , ZS nr 1 Swarzędz, ZS Mosina. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Reprezentacja naszej szkoły, ulegając tylko drużynie ZS nr 1 ze Swarzędza, zajęła II miejsce i tym samym awansowała do zawodów rejonowych WIMS organizowanych przez SZS WIELKOPOLSKA.
KLASYFIKACJA TURNIEJU:
     1 miejsce - ZS nr1 SWARZĘDZ
     2 miejsce - ZS MOSINA
     3 miejsce - LO KÓRNIK
     4 miejsce - LO PUSZCZYKOWO
     5 miejsce - ZS ROKIETNICA

Skład naszej srebrnej reprezentacji:
  • Siuda Bartosz Ia LO
  • Kwiatkowski Marcin Ia LO
  • Maćkowiak Dominik Ic ZSZ
  • Kwaśny Mateusz IIa TL
  • Wojciechowski Bartłomiej Ib ZSZ
  • Kordylewski Arkadiusz IIc ZSZ
  • Bródka Krystian IIc ZSZ
  • Grzegorski Filip Ia LO
  • Tylczyński Sebastian Ia ZSZ
  • Paszkowiak Jakub IId ZSZ
  • Wróblewski Mateusz IId ZSZ
  • Młyńczak Krystian IIIa TL
Organizatorem Mistrzostw w Piłce Ręcznej Chłopców był nasz Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie.

Mosina, 24 października 2013r.