18 września 2013r.

Dzisiaj każdy o tym wie, śmieci segreguje się

Przyszli logistycy z klasy 1a TL wiedzą jak ważna jest ochrona środowiska i świadomość ekologiczna. Podczas lekcji planowanie produkcją, w piątek 25 października, poznali rodzaje odpadów: przemysłowych, czyli tych produkcyjnych oraz komunalnych, których źródłem są nasze gospodarstwa domowe. Postanowili stworzyć plakat, na którym umieścili swoje ekologiczne przesłania, takie jak: „Szanuj zieleń, śmieci przemień” (Tomek, Kamil, Piotrek) „Trzeba Ziemię posprzątać, żeby się w śmieciach nie kapać” (Iza, Adrian) lub, „Kiedy segregujemy to lepiej się czujemy” (Maks, Florian). Owocem pracy uczniów były również ilustrowane broszury informacyjne, w których uczniowie umieścili krótkie informacje dotyczące segregacji śmieci. Wystawa broszur już wkrótce!

Mosina, 18 września 2013r.