7 listopada 2013r.

Klasa technikum hotelarstwa - w Morenie

Klasa Ib Technikum hotelarskiego wybrała się wraz ze swoją wychowawczynią p. Joanną Pajączek oraz doradcą zawodowym p. Anną Małecką do hotelu „Morena” w Mosinie.
       Zostaliśmy serdecznie powitani przez właścicielkę hotelu panią Mariannę Rembowską, która oprowadziła nas po części noclegowej. Mieliśmy możliwość wejścia do każdego pokoju i obejrzenia wyposażenia. W dalszej kolejności właścicielka zaprowadziła nas do części gastronomicznej. Wyposażenie baru, restauracji i kuchni bardzo nam się podobało. Zostaliśmy również zaprowadzeni do części sportowej hotelu, a mianowicie fitness i siłowi.
       Dowiedzieliśmy się, że prowadzony hotel jest firmą rodzinną. Został wybudowany w roku 1971 i w standardzie ma jedną gwiazdkę.
       Bardzo miło wspominamy tę wycieczkę.
Alicja Lektarska Ib TH

Mosina, 7 listopada 2013r.