13 listopada 2013r.

Logistycy w Wyższej Szkole Logistyki

Wybraliśmy się do Wyższej Szkoły Logistyki na cykl wykładów: Raben Day, podczas których mieliśmy okazję zapoznać się z wybranymi obszarami działalności Grupy Raben. Podczas wykładów poznaliśmy pojęcia: logistycznej stałozmienności oraz logistyki kontraktowej, natomiast Pani Katarzyna Jaeger–, Key Account Manager z firmy Raben przedstawiła nam strategię zarządzania łańcuchem dostaw, a w szczególności Crossdocking. Istotnych wskazówek dotyczących naszej zawodowej drogi dostarczyli nam specjaliści ds. HR, na co dzień rekrutujący i oceniający kompetencje przyszłych i obecnych pracowników firmy. Oprócz wiedzy logistycznej i znajomości języka obcego, cenią sobie komunikatywność i proaktywność kandydatów do pracy, poszukują także wśród kandydatów osób zaangażowanych i zmotywowanych. Spotkanie było bardzo ciekawe, cieszę się, że już dziś wiem tyle na temat firmy Raben – być może to właśnie tam będę odbywała swoje praktyki.
Angelika Kwaśna, klasa 2a TL

Mosina, 13 listopada 2013r.