5 grudnia 2013r.

Drugi etap VI olimpiady logistycznej

W jedenastu okręgowych ośrodkach na terenie całego kraju odbył się drugi etap VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Ponad 500 uczniów z całej Polski, a wśród nich 13 „najlepszych” z naszej szkoły uczestniczyło w logistycznej rywalizacji. Mieli miesiąc na zdobycie wiedzy niezbędnej do rozwiązania 25 testowych pytań, przygotowanych przez dydaktyków z Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Zadaniem młodych logistyków było rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru. Pytania dotyczyły zarówno ogólnej wiedzy logistycznej, jak i przewodniego tematu tegorocznej edycji turnieju – roli transportu i spedycji. Do zdobycia 50 punktów, miejsce w finale i coraz większe szanse na cenne nagrody. Finał, do którego zakwalifikuje się ścisła czołówka młodych logistyków, odbędzie się 7 marca w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 4 kwietnia 2014 r. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Mosina, 5 grudnia 2013r.